Hakkımızda


Erbasan Yapı Dekorasyon olarak doğal taş faaliyetleri göstermekteyiz.

Mermer, granit, traverten, çimstone ürünlerinin  toptan ve perakende satışının yanında profesyonel kadromuz ile birlikte kaliteyi estetikle buluşturan uygulamalarımızla mekanlarınıza değer katıyoruz.

Hizmetlerimiz;

  • İç ve Dış Mekan Dekorasyon peyzaj işleriYapı ve İnşaat projelerinde Danışmanlık - Tasarım - Satış - Servis - Keşif ve ÖlçüHer türlü doğaltaş, Granit/Mermer ve Kompoze ürünlerinin tesisimizden atölyelere plaka satışı ve plakadan ebatlı üretim yapılması
  • Seramik, Tezgah ve her türlü butik işler
  • Şömine - Şömine yan ürünleri ve Aksesuarları
  • Dış mekan ısıtıcı ve montajı

Uzman ekibimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilir.

Video Tanıtım


Vizyonumuz


"müşterilerine yatırım niteliğinde ürünler sunan ve sektörde öncü firmalardan olmaktır. İtici gücümüz; sektöründe dünya klâsında “örnek bir şirket” haline gelme olgusunu bizlerle paylaşan araştırmacı, sürekli gelişimci, tutkulu ve profesyonel çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımızdır."

Vizyonumuz

Misyonumuz


"Doğanın gücü ve güzelliği ile sanat, bilim ve teknolojinin tüm imkânlarını en iyi biçimde birleştirerek, müşterilerimizin yaşadığı tüm mekânları en geniş renk ve doku seçenekleri ile süslemektir. Başta insan kaynakları olmak üzere kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak; müşterilerimizin, çalışanlarımızın, sermayedarlarımızın ve paydaşlarımızın en üst düzeyde memnuniyetini sağlamak en önemli hedefimizdir."

Misyonumuz